• ÖNDER ÇİFTÇİ LEMKEN TÜRKİYE SATIŞ NOKTASI 

 • TELEFON: 0(282)262 46 71

 • TOPRAK SÜRME

  TEMİZ BİR PULLUK İZİ GÜVENLİ VE YÜKSEK MAHSULÜN ŞARTI

  Özellikle son yıllarda mısır ekim alanlarının genişlemesiyle pulluk kullanımı yeniden önem kazandı. Günümüzde bitki hastalıklarının önlenmesi, çeşitli etken maddelere karşı artan direnç dolayısıyla yabani bitkilerle mekanik mücadelenin
  yanı sıra farelere ve diğer zararlılara karşı savunma için pulluğun sürdürülebilir başka bir alternatifi yoktur. Yakın zamanda yapılan araştırmalar, yan köklerin optimum bir şekilde gelişmesi açısından ana kök alanının pullukla gevşetilmesi ve havalandırılmasının başka bir alternatifinin olmadığını, pulluğun yüksek verim ve güvenli mahsulün temeli olduğunu ortaya koymuştur.

  LEMKEN bütün toprak koşulları için ve40 PS’den itibaren bütün traktörler için uygun birer pulluk sunar. İki ilâ dokuz bıçaklı önden/arkadan monte pulluklar, beş ilâ on bıçaklı, 14 pulluk izine kadar açabilen eyer tipi yüklü pulluklar bunlar
  arasındadır. Pulluk ürün paletinin ayırt edici özelliği, bütün pulluk çeşitlerinde kapsamlı donanım özellikleri ve aksesuarlar sunulmuş olmasıdır. Böylece her çiftçi ve müteahhit şirkete, kendi ihtiyaçlarına uygun optimum toprak işleme cihazını seçme olanağı sağlanmıştır.

  Taş koruması için mekanik ve hidrolik sistemler, saban demiri aralıkları tıkanmadan çalışabilmek için demirler arasındaki mesafenin seçilebilmesi ve çalışma genişliğinin değiştirilmesi için kademeli ve kademesiz varyantlar,bu donanım özellikleri arasındadır.

  juwel

  JUWEL

  TOPRAK SÜRME TEKNOLOJİSİNDE ÖNDER

  Juwel askılı pulluk serisi, uygulama emniyetini, kullanım kolaylığını ve çalışma kalitesini yepyeni bir şekilde bünyesinde birleştirir.

  Devamı…

  OPTİQUİCK

  HİÇBİR ÇALIŞMA GENİŞLİĞİNDE YANA ÇEKME OLMAKSIZIN TOPRAK SÜRME

  Pulluk ayarlarının hassas bir şekilde yapılması, malzemede aşınmayı en aza indirmek ve yakıt tüketimini ciddi ölçüde düşürmek açısından da son derece önemlidir.

  Devamı…
  Optiquick
  csm_bge-xx-europal8_of-01-jb-042010-_031_d0a8c709ba

  EurOpal

  DAHA YÜKSEK ÇALIŞMA KALİTESİ İÇİN EKONOMİK TEKNOLOJİ

  İki ilâ yedi bıçaklı EurOpal önden/arkadan monte pullukların başlıca özelliği, düşük ağırlıklarına rağmen son derece sağlam olmalarıdır.

  Devamı…

  VariOpal

  KADEMESİZ ÇALIŞMA GENİŞLİĞİ AYARIYLA OPTİMUM ŞEKİLDE TOPRAK SÜRME

  VariOpal sayesinde, tarla sürme işlerinin tarımsal gerekleri optimum bir şekilde yerine getirilebilir.

  Devamı…
  veriopal
  csm_bge-xx-europal8_of-01-jb-042010-_031_d0a8c709ba

  Aşırı Yük Emniyeti

  TÜM ŞARTLAR ALTINDA ARIZASIZ ÇALIŞMA

  LEMKEN’ın bütün aşırı yük emniyetleri, keski ucunun bir engele takılması durumunda hasara karşı koruma sağlar.

  Devamı…

  DuraMaxx Pulluk Bıçak Üniteleri

  BÜTÜN TOPRAKLARDA GÜVENLİ KULLANIM VE DÜŞÜK MALİYET

  DuraMaxx pulluk bıçak üniteleri, takım ömrünü % 150 artıran ve takma süresini % 80’e varan oranda azaltan, yepyeni bir konsepte göre tasarlanmıştır.

  Devamı…
  DuraMaxx
  Diamant 11

  Diamant 11

  KULLANIMI KOLAY VE SON DERECE EKONOMİK

  LEMKEN, Diamant 11 eyer tipi yüklü döner pulluğuyla büyük işletmelerin günümüzdeki kolay kullanım ve düşük maliyet gereksinimlerini karşılar.

  Devamı…