• ÖNDER ÇİFTÇİ LEMKEN TÜRKİYE SATIŞ NOKTASI 

 • TELEFON: 0(282)262 46 71

 • TOHUM SERPME

  ÜRÜNÜ GARANTİLEYEN, HASSAS TOHUM SERPME TEKNİĞİ

  Tarımda verimli çalışma için, uygulanan tekniğin güçlü olması, makinede çeşitli takımların birbirine uyan kombinasyonlarının kullanılabilmesi, ayrıca karayolunda hızlı ve güvenli nakliye şarttır. Bütün bunlar, toprağın tekrar düzgün şekilde sıkıştırılmasından ve mükemmel bir tohum yerleştirmeden taviz vermeden gerçekleştirilebilmelidir.
  Modern tohum ekme makinelerinin ayırt edici özelliği, sorunsuz bir şekilde hem geleneksel hem de koruyucu ekim yöntemlerinde kullanılabilir olmasıdır.

  Rotasyonda önceki ürüne, şimdiki ürüne, hava ve hasat koşullarına göre farklı ekim yöntemleri göz önüne alınabilir. Geleneksel mi koruyucu mu – LEMKEN’ın tohum ekme teknolojisi, her çiftçinin ve müteahhidin tıkanmasız çalışma ve tam ayarlanmış tohum yerleştirme ihtiyaçlarına cevap verir.

  LEMKEN, verimli tohum serpme işlemleri için çeşitli tohum serpme makinelerinden oluşan kapsamlı bir ürün yelpazesi sunar. LEMKEN tohum serpme makineleri üstte taşınan, arkadan çekilen veya eyer tipi yüklü olarak monte edilip  kullanılabilir. 2,5 ilâ 12 metre çalışma genişlikleri, bütün işletme yapılarında ekonomik uygulama için gereken önkoşulları sağlar. 650 ilâ 5800 litre depo hacmi, her makinenin optimum verimlilikte olmasını sağlar.

  Saphir 7

  Saphir 7

  BÜTÜN UYGULAMA KOŞULLARINDA GÜÇLÜ MEKANİK TOHUM SERPME TEKNOLOJİSİ

  Saphir 7 mekanik tohum serpme makinesiyle orta büyüklükteki tarım işletmeleri de güvenilir ve güçlü tohum serpme

  Devamı…

  Solitair 8

  KÜÇÜK VE ORTA BOY İŞLETMELER İÇİN PNÖMATİK TOHUM SERPME MAKİNESİ

  Solitair 8, geleneksel ve koruyucu ekim yöntemlerinde hassas pnömatik tohum ekme teknolojisini hesaplı şekilde kullanmak isteyen, küçük ve orta boy işletmeler için son derece uygundur.

  Devamı…
  Solitair 8
  Solitair 9

  Solitair 9

  ÇOK YÖNLÜ PNÖMATİK TOHUM SERPME MAKİNESİ

  Solitair 9 pnömatik tohum serpme makinesi, 3 ilâ 6 metrelik çalışma genişliğinde, önden/arkadan monte sabit veya katlanır versiyon

  Devamı…

  Compact-Solitair 9 HD

  AYNI ZAMANDA KÖK ALTI GÜBRELEME YAPAN COMPACT-SOLITAIR

  Yaz tahıllarında ve büyüme mevsiminin kısa olduğu bölgelerde, toprak altı gübrelemeyi kapsayan ekim kombinasyonlarıyla ciddi mahsul artışı elde edilebilir.

  Devamı…
  Compact-Solitair 9 HD