• ÖNDER ÇİFTÇİ LEMKEN TÜRKİYE SATIŞ NOKTASI 

 • TELEFON: 0(282)262 46 71

 • Satış Sonrası

  En uzun kullanım ömrü için orijinal yedek parçalar

  LEMKEN’dan bir makine satın alındığında ünlü, neredeyse atasözü haline gelen LEMKEN servis başlar. Almanya’da müşteriye yakın olarak konumlandırılmış 18 fabrika tesisi ve harici deponun yanı sıra 40’dan fazla ülkedeki satış ve ithalat şirketleri, tarım makineleri yetkili satıcılarıyla işbirliği içinde, müşterilere kısa sürede makine ve yedek parça temin eder. İstenen bir parça depoda yoksa LEMKEN’ın yılın 365 günü, günde 24 saat açık olan lojistik merkezi aracılığıyla 24  saat içinde müşterinin hizmetine sunulur.

  LEMKEN uzmanlarından know-how İyi mesleki eğitim almış müşteri hizmetleri teknisyenleri, gerek uygulama gerekse uzman bakım ve onarım konularında çiftçilerin, müteahhit şirketlerin ve satıcıların hizmetindedir.

  LEMKEN müşteri hizmetleri personeli, düzenli mesleki eğitimler sayesinde modern LEMKEN teknolojisi hakkında her zaman güncel bilgilere sahiptir.

  LEMKEN aşınma parçaları maksimum kullanım ömrünü garantileyecek şekilde tasarlanmıştır. Yüksek kalitede çelikler, en modern üretim süreçleri ve sıkı bir kalite kontrol sayesinde uzun kullanım ömrü elde edilir. Bu nedenle, tescilli koruma altındaki LEMKEN marka damgası önemli bir işarettir. Orijinal yedek parçalar her zaman LEMKEN bilgilendirme ve sipariş  sistemi aracılığıyla çevrimiçi olarak Internet üzerinden sipariş edilebilir.