• ÖNDER ÇİFTÇİ LEMKEN TÜRKİYE SATIŞ NOKTASI 

 • TELEFON: 0(282)262 46 71

 • BİTKİ KORUMA

  YENİLİKÇİ VE YÜKSEK PERFORMANSLI LEMKEN’IN BİTKİ KORUMA TEKNOLOJİSİ

  Günümüzde, ürün rotasyonuna ve mevcut hava koşullarına göre kaynak tasarrufu sağlayacak şekilde çalışabilmek amacıyla tarla tarımının yoğunluğu gitgide optimize edilmektedir. Bunun yanı sıra ürünlerdeki yüksek mahsul beklentisi de eklendiğinde bitki koruma ve sıvı gübreleme için güvenilir, kullanıcı dostu ve uygulama kesinliğine sahip bir teknoloji gerekmektedir.

  İyi mahsul almak için başarılı bitki koruma yönetimi, en önemli şartlardan biridir. Yenilikçi ve yüksek performanslı tarla pulverizatörleri profesyonel çiftçiye, aynı zamanda çevreyi koruyarak maliyeti düşürme ve mahsulü artırma konusundaki gündelik güçlüklerin tavizsiz bir şekilde üstesinden gelmekte destek olur.

  LEMKEN hemen hemen her gereklilik için doğru tarla pulverizatörünü sunar – güvenilir, kullanıcı dostu ve uygulama kesinliğine sahip, 900 ilâ 6000 litre depo hacminde ve püskürtme çubuğu boyu 12 ilâ 39 metre. Böylece LEMKEN,  önden/arkadan monte ve arkadan çekilen pulverizatörlerde piyasadaki en kapsamlı ürün yelpazelerinden birine sahiptir.

  Sirius

  Sirius

  PROFESYONEL TARLA ÇİFTÇİSİ İÇİN YÜKSEK PERFORMANSLI TARLA PULVERİZATÖRÜ

  LEMKEN önden/arkadan monte tarla pulverizatörünü, bitki korumada yüksek verim elde edebilmek için büyük miktarda su taşıyabilecek şekilde tasarlamıştır.

  Devamı…

  QuickConnect – LEMKEN’ın yenilikçi bağlantı sistemi

  RAHATLIK VE GÜVENLİK

  LEMKEN’ın otomatik üst bağlantı sistemi QuickConnect, şimdiye kadar kullanılan bütün bağlantı sistemlerinde traktör ve cihaz yüzünden karşılıklı olarak birbirini dışlayan iki temel avantajı bünyesinde birleştirir:

  Devamı…
  QuickConnect
  Primus

  Primus

  ARKADAN ÇEKİLEN BİTKİ KORUMA TEKNOLOJİSİNE MÜKEMMEL GEÇİŞ

  Primus, yüksek kapasitesi ve bütün parça gruplarının yüksek kalitesi sayesinde özellikle ihracat mahsulleri üreten işletmeler için, hem son derece ekonomik..

  Devamı…

  Albatros

  TİTİZ TARIM İÇİN ARKADAN ÇEKİLEN PROFESYONEL PULVERİZATÖR

  Albatros, çok sayıdaki donanım varyantı sayesinde işletmelerin her türlü kendine özgü şartlarına optimum şekilde uyarlanabilir.

  Devamı…
  Albatros